Gudstjenestegrupper 2019

Gudstjenestegrupper 2019

Her kommer oppsett for gudstjenstegruppene høsten 2018.

Alle konfirmanter skal være med å lage en gudstjenste i løpet av året. Her kommer listen over grupper og datoer for gudstjenste.

Ta med familie og venner til denne flotte dagen :)

FORNAVN

MELLOMNAVN

ETTERNAVN

DATO FOR GUDSTJENESTE

 

 

 

 

Gruppe 1

 

 

Søndag 07.oktober

Anders

 

Lindheim

 

Aleksander

Lippett

Fuglestad

 

Hanna

Albertine

Wergeland Thorsen

 

Hedda

Kjøllmoen

Solberg

 

Simen

Nikolai

Storlid

 

Ole

 

Doksrød

 

Nikolai

Kvernes

Gården

 

Simon

Bohmann

Strømme

 

Julie

 

Alkeng Gallefos

 

Sondre

 

Aas

 

 

 

 

 

Gruppe 2

 

 

Søndag 21.oktober

Hedda

Habberstad

Klovland

 

Henrik

 

Øvrum

 

Oda

 

Solvang-Lothe

 

Pauline

Campoverde

Jansen

 

Ina

Stakkeland

Olsen

 

Tuva

Sofie

Næss Hansen

 

Anja

 

Straume

 

Nicholas

 

Lunde-Løberg

 

Vilde

Stubberød

Olsen

 

Sofie

Follaug

Iberg

 

 

 

 

 

Gruppe 3

 

 

Søndag 28.oktober

Erle

Haugen

Listaul

 

Mari

 

Hardli

 

Rasmus

 

Humlen-Elstrøm

 

Maren

Juul

Tormodsgard

 

Nora

Pettersen

Thoreby

 

Tobias

 

Kristiansen

 

Bendik

Tollefsen

Hansen

 

Vetle

Bernhard

Rønjom-Jansen

 

Sandra

Løberg

Kleiv

 

Eirik

 

Olsen

 

 

 

 

 

Gruppe 4

 

 

Søndag 11.november

Casper

Haglund

Johnson

 

Emma

 

Fjelldalen

 

Vemund

Aase

Kittilsen

 

Marthinius

Kildal

Eek

 

Kristina

Hanssen

Pettersvold

 

Ida

Steiro

Belsvik

 

Hedvig

 

Foss

 

Fredrik

 

Aschjem

 

Emilie

Norli

Halvorsen

 

Ørjan

Kjøllmoen

Solberg

 

 

 

 

 

Gruppe 5

 

 

Søndag 18.november

Mina

Moen

Pettersen

 

Isabelle

 

Lunde

 

Alva

Arvesen

Nesheim

 

Teodor

Meyer

Innleggen

 

Stine

Aarnes

Nymoen

 

Julie

 

Dalene Johansen

 

Kari

Åtland

Ellefsen

 

Kristian

 

Holmberg

 

Oliver

Ødegaarden

Steien

 

Andreas

 

Eliassen

 

 

 

 

 

Gruppe 6

 

 

Søndag 25.november

Marius

 

Saubrekka

 

Martine

Veholt

Jensen

 

Kasper

Dyrland

Gundersen

 

Ingeborg

Vang

Masteflet

 

Kasper

 

Solberg Bordi

 

Jarand

Vollen

Heimholt

 

     

 

Mille

Bratsberg

Aas

 

Erik Aleksander

Svanlund

Andersen

 

Ava

Zetterstrøm

Bærulfsen

 

 

 

 

 

Gruppe 7

 

 

Søndag 02.desember

Hannah

 

Landsverk-Gonsholt

 

Nicklas

Lindquist

Haugen

 

Andrea

 

Gudbrands

 

Kine

 

Bang Teigen

 

Hermon

Angesom

Araya

 

Pål Ludvig

 

Skau

 

Sara Alise

Abelset

Holte

 

Andreas

Berg

Talseth

 

Tommy

Vegheim

Halvorsen

 

Dina

K.

Tangedal

 

Leander

Eines

Graadahl

 


Del denne artikkel på e-post